LA Kush Cake - Premium Flower

LA Kush Cake - Premium Flower

Jungle Boys · Hybrid · 1/8oz · Jungle Boys Bonita Springs

Total terpenes
3.32%
THC
31.2%
$45/1/8oz$12.86/g⚡0.2582 valueCitrus profile
Lab-tested terpenes
Limonene 0.96%Beta Myrcene 0.78%Linalool 0.42%Beta Caryophyllene 0.36%Beta Pinene 0.18%Humulene 0.12%Alpha Pinene 0.1%Camphene 0.03%Bisabolol 0.03%Geraniol 0.01%Terpinolene 0.01%Caryophyllene Oxide 0.01%

📊 Listing history

📈Price increase$35 → $452d ago

More top flower (Citrus)

See all →
Roadkill Afghani - 3.5g Flower🍋 Citrus
Total Terps
4.13%
THC
28.4%
Limonene 1.05%Myrcene 1.02%Linalool 0.436%
$26/3.5g · $7.43/g⚡0.556 value
Ethanol #33 Eighth (Glass Jar)🍋 Citrus
Total Terps
3.56%
THC
30.4%
Limonene 1.03%Caryophyllene 0.472%Myrcene 0.31%
$50/3.5g · $14.29/g⚡0.2492 value
Rose Especial - 3.5g Flower🍋 Citrus
Total Terps
3.21%
THC
28%
Limonene 0.765%Caryophyllene 0.698%Myrcene 0.592%
$26/3.5g · $7.43/g⚡0.4321 value
Want to know when this drops in price or restocks?
Set an alert on the strain — we watch the menus so you don't have to.
🔔 Create alert

Lab data as reported by the dispensary menu / linked COA. Prices and availability change fast — confirm on the dispensary menu. Not medical advice.