Roadkill Afghani - 3.5g Flower

Roadkill Afghani - 3.5g Flower

Premium Stash · 50/50 · 3.5g · Sunburn South Beach Miami

Total terpenes
4.13%
THC
28.4%
$26/3.5g$7.43/g⚡0.556 valueCitrus profile
Lab-tested terpenes
Limonene 1.05%Myrcene 1.02%Linalool 0.436%Caryophyllene 0.355%alpha-Terpineol 0.137%beta-Pinene 0.134%Fenchol 0.126%Guaiol 0.117%Bisabolol 0.106%alpha-Pinene 0.106%Humulene 0.086%Camphene 0.028%Borneol 0.025%Terpinolene 0.012%Geraniol 0.006%

📊 Listing history

📉Price drop$40 → $267h ago
📈Price increase$24 → $402d ago

More top flower (Citrus)

See all →
Ethanol #33 Eighth (Glass Jar)🍋 Citrus
Total Terps
3.56%
THC
30.4%
Limonene 1.03%Caryophyllene 0.472%Myrcene 0.31%
$50/3.5g · $14.29/g⚡0.2492 value
LA Kush Cake - Premium Flower🍋 Citrus
Total Terps
3.32%
THC
31.2%
Limonene 0.96%Beta Myrcene 0.78%Linalool 0.42%
$45/1/8oz · $12.86/g⚡0.2582 value
Rose Especial - 3.5g Flower🍋 Citrus
Total Terps
3.21%
THC
28%
Limonene 0.765%Caryophyllene 0.698%Myrcene 0.592%
$26/3.5g · $7.43/g⚡0.4321 value
Want to know when this drops in price or restocks?
Set an alert on the strain — we watch the menus so you don't have to.
🔔 Create alert

Lab data as reported by the dispensary menu / linked COA. Prices and availability change fast — confirm on the dispensary menu. Not medical advice.